Appartement met twee slaapkamers voor maximaal 5 personen in Tar
Bekijk prijs en boeken
Appartement Mirijana in Tar
Dit mooi ingerichte tweekamerappartement Mirijana in Tar is ideaal voor een stel dat op zoek is naar een rustige en comfortabele vakantie. Het ligt op 10 km van Porec en op 3,5 km van het strand en de toeristische badplaats Lanterna. Het ligt op de begane grond van een gezinswoning in het centrum van Tar. Het appartement heeft twee tweepersoonsslaapkamers met een tweepersoonsbed, een woonkamer met een slaapbank voor één persoon, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met douche. De woonkamer heeft toegang tot een overdekt terras uitgerust met tafel, stoelen en uitzicht op de tuin. De huurprijs is inclusief het gebruik van airconditioning, W-LAN, beddengoed en handdoeken, evenals een privéparkeerplaats voor het huis. Tijdens het seizoen rijdt er een klein toeristentreintje van Tar naar Lanterna naar de stranden, dat gratis is voor onze gasten. De gasten hebben toegang tot de toeristische plaats Lanterna inbegrepen in de prijs. Appartement alleen geschikt voor een stel dat op zoek is naar een rustige en comfortabele vakantie.
Tar-Torre en Vabriga-Abrega zijn vandaag de dag samengevoegd tot één stad, gescheiden door de hoofdweg tussen Poreč en Novigrad-Cittanova. Dit is een vruchtbaar plateau op een hoogte van 112 meter boven de zeespiegel, dat aan de ene kant afloopt naar de zee en aan de andere kant naar de monding van de rivier de Mirna. Deze locatie biedt een spectaculair uitzicht op Novigrad-Cittanova in het noorden en Poreč in het zuiden. Op een zonnige dag kun je de Alpen zien en vanaf de klokkentoren van Tar-Torre zelfs Venetië. Deze regio is beroemd om zijn uitzonderlijke olijfolie. Deskundigen van de FAO hebben verklaard dat de beste olijfolie van Europa juist hier vandaan komt, van de Larun olijfgaarden onder Tar-Torre.
Tar
2 slaapkamers
5 personen
1 badkamer
70 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
Beddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVKachelAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamer
Buitenshuis
Parkeren - priveBBQ GrillGemeenschappelijke tuin
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineWiFiKinderen
Advies?