Mooi ingericht appartement met twee slaapkamers met balkon op loopafstand van het centrum
Bekijk prijs en boeken
Appartement Poli Nona
Mooi ingericht appartement met twee slaapkamers met balkon op loopafstand van het centrum. Appartement Poli Nona is geschikt voor 4 personen en het is gelegen in een rustige omgeving. Het bevindt zich op de eerste verdieping van een gezinswoning. Het bestaat uit een woonkamer en een eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden en een badkamer met een douche. De ingang in de kinderkamer is vanaf het balkon. Er is een balkon met tuinmeubilair en een terras aan de voorkant van het appartement, en ook een eigen parkeerplaats. Het appartement is voorzien van airconditioning, satelliet-tv, beddengoed en handdoeken.
Madonna del Monte is een deel van de stad Porec, op 750 afstand van het stadscentrum en de menigte. Het ligt ten oosten van het stadscentrum en wordt gekenmerkt door een aantal particuliere huizen en pijnbomen, die in de zomermaanden beschermen tegen extreme hitte. Een ontspannen wandeling brengt u naar de stranden in slechts 10-15 minuten. Er zijn grote supermarkten en diverse restaurants. Het gebied is geschikt voor gezinnen die een rustige vakantie willen, weg van de drukte van de stad, maar toch dicht bij het stadscentrum en de stranden willen zijn. Het gebied heeft een paar kleine parken voor kinderen, een wasserette, een wasstraat voor de auto, een kerk, verschillende bars en restaurants.
Porec
2 slaapkamers
4 personen
1 badkamer
85 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
Beddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVKachelGasAirconditioningDoucheHanddoekenZitgedeelteEetkamer
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonBBQ GrillGemeenschappelijke tuin
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineWiFiKinderen
2024
Unsere Unterkunft war einfach fantastisch! Die Wohnung ist modern und wunderschön eingerichtet, alles war neu und stilvoll gestaltet. Besonders beeindruckt hat uns der sehr große und gemütliche Balkon, auf dem wir viele entspannte Stunden verbracht haben. Die Gastgeberin war unglaublich nett und hilfsbereit, wir haben uns rundum wohlgefühlt. Kommen gerne wieder!Absolut empfehlenswert!
2023
Super moderne Unterkunft, mit einfachen Check-in.
Wohnung war in einem herausragenden Zustand, sehr geräumig und voll ausgestattet. Leider etwas zu weit von der Innenstadt und dem Strand entfernt. Wenn möglich sollte man sich ein Fahrrad oder einen Elektroroller mieten. Sonst aber 5 Sterne.
Advies?