Met zijn stijlvolle interieurs, een goed ingerichte recreatieruimte met biljart en een mediaruimte, en een villa met vijf slaapkamers die vanaf het hele terrein een panoramisch uitzicht op zee en de eilanden biedt, is deze accommodatie geschikt voor groepen tot 10 personen – ideaal voor gezinnen, vrienden en stellen. De villa is volledig uitgerust met alle moderne voorzieningen die gasten nodig hebben voor een zeer comfortabel verblijf, met verschillende zithoeken die absolute privacy bieden. Het is een perfecte vakantiebestemming in een zeer rustige omgeving, gelegen naast andere villa’s.
Bekijk prijs en boeken
Luxe 5-slaapkamer villa Princess Korina met verwarmd zwembad, pooltafel, sauna, een hot-tub
Villa Princess Korina biedt exclusief voor u:*Op het buitenterras (op de begane grond) vindt u een privé, verwarmd infinity-zwembad van 40,5 m² (9 m x 4,5 m) met hydromassage en een volledig geautomatiseerd zoutelektrolysesysteem, 8 ligstoelen, een buitendouche, een paar treden hoger een overdekte eethoek voor 8 personen met zeer comfortabele stoelen, een zithoek en vrij uitzicht op zee, met ook uitzicht op de villa’s. Achter de stijlvolle en comfortabele zithoek komt u bij het zonneterras en een traditionele barbecuehoek waar u uw grillkunsten kunt laten zien. *Op het dakterras vindt u een terras (dat kan worden overdekt) met een prachtig uitzicht op zee en op de stad Split, voorzien van een hot tub (whirlpool), twee loungestoelen en twee ligstoelen. Een stap naar binnen achter de glazen deuren bevindt zich een Finse sauna, een badkamer met douche, een keukeneiland met 4 barkrukken en airconditioning. Bereikbaar via een binnentrap. * De woonruimte (53 m²) biedt een stijlvolle woonkamer met flatscreen-tv, airconditioning, een open haard, banken en directe toegang tot een overdekte eethoek buiten en het zwembad; Een volledig uitgeruste keuken met alle voorzieningen die je nodig hebt voor een comfortabel verblijf (magnetron, koffiezetapparaat, wijnkoeler, broodrooster, waterkoker...) en een eettafel met een spectaculair uitzicht op zee. Een apart toilet. *Op de benedenverdieping, bereikbaar vanuit de woonkamer, vindt u een FUN ZONE van 55 m² met een pooltafel, banken, flatscreen-tv’s, een PS5 en een Playseat, gratis wifi, airconditioning, een zomerkeuken met een ijsblokjesmachine en een kookeiland, en een gezinsbadkamer met douche. Een paar treden hoger – op de tussenverdieping – komt u bij de wasruimte met een wasmachine, een droger en strijkfaciliteiten. *De slaapkamers zijn als volgt verdeeld over de halve verdiepingen:Slaapkamer nr. 1 (17,5 m²) bevindt zich op de 1e verdieping en beschikt over een kingsize bed van 180 cm x 200 cm, een tv, airconditioning, een eigen badkamer met douche (6 m²) en uitzicht op zee.Slaapkamer nr. 2 (17,5 m²) bevindt zich op de 1e verdieping en beschikt over een kingsize bed van 180 cm x 200 cm, een tv, airconditioning, een eigen badkamer met douche (6 m²) en uitzicht op zee.Slaapkamer nr. 3 (12 m²) bevindt zich op de 1,5e verdieping en beschikt over een queensize bed van 160 cm x 200 cm, tv, airconditioning en een eigen badkamer met douche (5 m²).Slaapkamer nr. 4 (12 m²) bevindt zich op de bovenste begane grond en is voorzien van twee eenpersoonsbedden van 90 cm x 200 cm, een tv, airconditioning en een eigen badkamer met douche (5 m²).Slaapkamer nr. 5 (12 m²) bevindt zich op de lagere begane grond/tussenverdieping en is voorzien van een queensize bed van 160 cm x 200 cm, een tv en airconditioning. (Deze slaapkamer maakt gebruik van een gezinsbadkamer naast de funzone).LET OP: Het zwembad is geopend van begin april tot eind oktober.
Villa Princess Korina ligt op slechts 8 km afstand van het centrum van de beroemde stad Split, met talrijke restaurants, een openluchtmarkt, prachtige historische bezienswaardigheden en het paleis van Diocletianus. Binnen de witte stenen muren en op de binnenplaatsen bevinden zich een kathedraal en talrijke winkels, bars en cafés. Ook ligt het op slechts 15 km van het kleine mediterrane stadje Omiš en de rivier de Cetina, waar tal van activiteiten te beleven zijn, zoals raften, tokkelen, kanoën, canyoning, individuele of groepsboottochten op de rivier en naar de eilanden Brač, Hvar of Vis. Omringd door mediterrane planten en pijnbomen op de hellingen erboven kunt u genieten van wandelingen over de wandelpaden in de schone lucht die dit ongerepte gebied te bieden heeft. Villa Princess Korina is de ideale accommodatie voor groepen die samen tijd willen doorbrengen voor een rustgevende vakantie op deze ongerepte locatie, terwijl ze ontdekken wat de beroemde Podstrana-riviera te bieden heeft.Dankzij de ligging van de villa en de interessante geografische kenmerken van Podstrana kunnen toeristen gebruikmaken van diverse recreatiemogelijkheden in de natuur: wandelpaden, wandel- en fietsroutes, een verblijf in Stara Podstrana of het bezoeken van culturele en historische plaatsen. Ook kunt u op het strand diverse sporten beoefenen: windsurfen, zeilen, sportcatamarans, waterskiën en waterskaten.Dankzij de nabijheid van Split zijn alle vervoersverbindingen dichtbij: de luchthaven (30 km), de zeehaven (8 km), het busstation voor internationaal verkeer (8 km), het treinstation (8 km) en de snelweg (18 km), en golf- en tennisbanen op slechts 4 km afstand van de villa.
Podstrana
5 slaapkamers
10 personen
6 badkamers
360 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
StrijkboutStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVSpelcomputerStereoKachelAirconditioningOpen haard - GasDoucheHanddoekenHaardrogerAparte WCCentrale verwarmingTV met internetverbindingBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamerVerwarming
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonOverdekt terrasZwembad - privePriveVerwarmd zwembadOneindig zwembadBuiten eetgedeelte
Ligging
Uitzicht op zee
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatEspressomachineVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Badkamer
Inloopdouche
Apparatuur en overige
WasmachineDrogerPooltafelWiFiSauna - priveHottub - priveJacuzziKinderenBabybedjeKinderstoelBiljartFietsenStreamingdienst (zoals Netflix)
2025
We had a wonderful week staying in this incredible house. It was even better than the photos suggested! There were 10 of us in total and we found it to be very spacious and luxurious. They had thought of everything and the host Ivana was very helpful, friendly and happy to advise us throughout our stay. The local beaches were stunning with crystal clear waters and it was a great location to have as a base for sightseeing. Would happily recommend this place to anyone!
2025
Brand new home…..you won’t be disappointed. It was our first visit to Croatia. Convenient to Split and the area. Beautiful drive to Dubrovnik as well. Great owners!
2025
Wir waren äußerst positiv überrascht, dass die Villa tatsächlich 1:1 den wunderschönen Bildern entsprach. Preis/Leistungsjackpot.
Die Aussicht ist der Hammer. Sowohl der Meerblick als auch die Sonnenuntergänge von der Dachterrasse sind traumhaft.
Es gibt leider keinen Tisch für 10 Personen, trotz 10 Schlafplätzen. Max 9 kriegt man an den großen runden Tisch. Es fehlt eine lange Tafel direkt am Grill. Zudem könnte der Kühlschrank größer sein in der Küche, wenn man wie wir tatsächlich täglich für 10 Personen vor Ort kochen möchte. Es gibt aber zwei weitere, kleinere Kühlschränke, die im Haus verteilt sind. Damit kommt man dann problemlos klar.
Es gibt direkte Nachbarschaft und Google Maps zeigt nicht die aktuelle Lage.
Insofern man aber tagsüber entspannt am Pool Musik hört und ein paar Drinks zu sich nimmt, gibt es keine Probleme.
Am Abend bietet die Villa indoor genügend Möglichkeiten, sodass man keinen Ärger mit den Nachbarn provozieren muss.
Haben die Zeit sehr genossen :)
Advies?