Villa Klementina is een nieuw gebouwde villa met een privézwembad en jacuzzi, ideaal voor 8 personen, op 3 km van de zee
Bekijk prijs en boeken
Villa Klementina met zwembad en whirlpool
De nieuw gebouwde Villa Klementina is gelegen in het charmante stadje Krnica, in de onmiddellijke nabijheid waarvan de Adriatische Zee en haar betoverende stranden liggen, evenals de overvloed aan culturele, historische en culinaire ervaringen waar Istrië bekend om staat. Villa Klementina is een modern ingerichte villa voor maximaal 8 personen, bestaande uit een volledig uitgeruste keuken, woonkamer, vier slaapkamers en vier badkamers. Alle slaapkamers hebben comfortabele tweepersoonsbedden, één slaapkamer bevindt zich op de begane grond, terwijl de andere drie zich boven bevinden. De buitenruimte van Villa Klementina biedt een privézwembad, ideaal voor een verfrissende duik op zonnige dagen, en een jacuzzi op het balkon. Er zijn ook ligstoelen in de tuin en een ruim terras met een grote eettafel. Er is privéparkeergelegenheid op het erf. Villa Klementina is een ideale bestemming voor gezinnen en vrienden die willen ontspannen en genieten van de schoonheid van Istrië!
Krnica is een prachtig natuurgebied in Kroatië, om precies te zijn in de regio Istrië. Deze regio wordt gekenmerkt door een rijke combinatie van natuurlijke schoonheid, cultureel erfgoed en traditionele manier van leven. Geografisch gezien ligt Krnica aan de oostkust van Istrië, langs de kust van de Adriatische Zee. Dit gebied omvat een divers natuurlandschap, waaronder prachtige stranden met kristalhelder water, pittoreske baaien, bossen en heuvels en interessante geologische formaties. Krnica staat ook bekend om zijn rijke geschiedenis en culturele erfgoed. Veel oude stadjes, kerken en forten getuigen van de lange bewoningsgeschiedenis van dit gebied. De traditionele manier van leven is bewaard gebleven in landelijke gemeenschappen binnen Krnica, waar landbouwactiviteiten, oude ambachten en lokale gebruiken nog steeds te vinden zijn.
Krnica
4 slaapkamers
8 personen
4 badkamers
200 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
IronStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVKachelAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerAparte WCBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamer
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonBBQ GrillZwembad - privePriveBuiten eetgedeelte
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Badkamer
Inloopdouche
Apparatuur en overige
WasmachineWiFiHottub - priveJacuzziKinderen
Advies?