Villa Flower is een recent gebouwde woning met een woonoppervlakte van 204 vierkante meter, verdeeld over 3 verdiepingen, gelegen op een omheind perceel van 328 vierkante meter. Het ligt op een heuvel in het dorp Krilo Jesenice (Sumpetar), op 2 km van de zee. Het biedt een adembenemend uitzicht op de zee en de eilanden, evenals prachtige zonsondergangen in een rustige omgeving.
Bekijk prijs en boeken
Villa Flower met 3 en-suite slaapkamers, verwarmd zwembad, uitzicht op zee
*Op de eerste verdieping wordt u verwelkomd door een ruime, elegant ingerichte woonruimte met moderne meubels en grote ramen die het betoverende uitzicht op de glinsterende zee omlijsten. De woonkamer, de eethoek en de volledig uitgeruste keuken lopen naadloos in elkaar over dankzij een open indeling, waardoor dit de ideale plek is om gasten te ontvangen en tijd door te brengen met dierbaren. Voor de woon- en eetruimte ligt een terras met een zithoek, en er is ook een leeshoek op de galerij, net boven de woonruimte. Op de eerste verdieping bevindt zich slaapkamer nr. 1, met een kingsize bed van 180 bij 200, een tv, airconditioning en een eigen badkamer met douche.*Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers met eigen badkamer en een extra woonruimte. Met gezellige kingsize bedden van 180 x 200, een chique inrichting, airconditioning, een tv en eigen badkamers met douche bieden beide prachtig ingerichte slaapkamers een rustig toevluchtsoord voor rust en ontspanning. Deze twee slaapkamers hebben directe toegang tot het zwembad, zodat u 's ochtends wakker wordt met uitzicht op het zwembad. Daartussenin bevindt zich nog een woonruimte met een bank en een tv met een PlayStation 5; ernaast is een apart toilet.*De buitenruimte (begane grond) Buiten bevindt zich een verwarmd privézwembad van 7 x 3 meter met een elektrolysesysteem, evenals een zonneterras met 6 ligstoelen waar u kunt ontspannen in de zon, afkoelen in het zwembad of buiten kunt eten terwijl u naar de zonsondergang kijkt. Met zijn privézwembad en adembenemend uitzicht op zee zal deze villa met drie slaapkamers al uw verwachtingen overtreffen, of u nu op zoek bent naar een luxueus toevluchtsoord of een rustig uitje.*Op de benedenverdieping is een fitnessruimte met airconditioning, een tv, een hometrainer, een roeimachine en een stepper beschikbaar. Direct ernaast bevindt zich een wasruimte met een wasmachine, droger en strijkbenodigdheden.
De buurt is een rustige, landelijke omgeving met andere villa's in de omgeving, en er zijn mooie wandel- en trekpaden die de heuvel op en af lopen. Een auto wordt aanbevolen; hieronder volgen de belangrijkste afstanden vanaf de accommodatie: dichtstbijzijnde supermarkt (2 km), kiezelstrand (2 km), restaurant (1-5 km), de stad Omiš en de rivier de Cetina (9 km) met tal van bezienswaardigheden en activiteiten zoals raften, tokkelen, watersporten, kanoën, boottochten naar de eilanden… en nog veel meer. De beroemde stad Split met haar prachtige historische bezienswaardigheden ligt op slechts 16 km afstand van de villa en is zeker een bezoek waard. De dichtstbijzijnde afrit van de snelweg naar Split ligt op 29 km (als u met de auto reist) en de dichtstbijzijnde luchthaven van Split ligt op 32 km.
Jesenice
3 slaapkamers
6 personen
3 badkamers
204 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
StrijkboutStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVSpelcomputerKachelGasAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerTV met internetverbindingBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamerVerwarming
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonBBQ GrillZwembad - privePriveTennisbaanVerwarmd zwembadBuiten eetgedeelte
Ligging
Uitzicht op zee
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapWaterkokerKeukengerei aanwezig
Badkamer
Inloopdouche
Apparatuur en overige
WasmachineDrogerWiFiKinderenBabybedjeKinderstoelFietsenHanddoeken voor bij het zwembadStreamingdienst (zoals Netflix)
Advies?