Luxe appartement met whirlpool en prachtig uitzicht op zee
Bekijk prijs en boeken
Luxe Appartement Zimmermann met Whirlpool Nr.1
Het onlangs gerenoveerde, luxe appartement Zimmermann, geschikt voor maximaal 4 personen, ligt op slechts 700 meter afstand van het dichtstbijzijnde strand. Het modern ingerichte appartement bestaat uit een volledig uitgeruste keuken met eethoek voor 4 personen en een ruime woonkamer die de gasten een prachtig uitzicht biedt op de nabijgelegen eilanden, met een slaapbank voor twee extra gasten, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer met douche. Het terras met zithoek, gasbarbecue en whirlpool biedt u een plek om te ontspannen en is ideaal voor gezellige avonden. Airconditioning, wifi en een eigen parkeerplaats zijn bij de prijs inbegrepen. Het centrum van Crikvenica ligt op slechts 1 kilometer afstand van het appartement en biedt u alles wat u nodig heeft voor een vakantie: restaurants, bars, sportactiviteiten, een zandstrand en een oude stadswijk met een rijke geschiedenis, ideaal voor een dagje sightseeing.
Wat bezienswaardigheden betreft, kun je in Crikvenica verschillende kerken bezoeken, maar de oudste bewaard gebleven kerk dateert uit 1412: de kerk van de Hemelvaart van de Heilige Maagd Maria. Olijfmolen – Tos – een herinnering aan vervlogen tijden toen de inwoners van Crikvenica olijfgaarden onderhielden in de omgeving en op het eiland Krk. Het Aquarium – gelegen in het centrum van Crikvenica, waar meer dan honderd vissoorten uit de Adriatische Zee en verschillende zoetwatervissoorten te vinden zijn. Het Zvonko Car Atelier – gelegen vlakbij het stadsstrand van Crikvenica. Zvonko Car was een leerling van de beroemde Kroatische beeldhouwer Ivan Meštrović en de maker van vele waardevolle kunstwerken. Crikvenica heeft een adrenalinepark met een klimparcours bestaande uit een netwerk van staalkabels, touwen en houten platforms op hoogtes tussen 1,5 en 8 meter. Er zijn fietspaden niet alleen in Crikvenica, maar ook in de hele Riviera, de Vinodol-vallei en het achterland. Net als fietsroutes zijn er wandelroutes en wandelpaden verspreid over de Riviera, die u de kans bieden om de prachtige natuur van het gebied te ontdekken. Vermeldenswaardig is het Liefdespad, dat u de mogelijkheid biedt om te genieten van de rust van het bos en de geur van de mediterrane planten, en tegelijkertijd meer te leren over het lokale historische en culturele erfgoed.
Crikvenica
1 slaapkamer
4 personen
1 badkamer
56 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
StrijkboutStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVKachelGasAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerBadkamerSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamerVerwarming
Buitenshuis
Parkeren - priveOverdekt terrasBBQ Grill
Ligging
Aan zeeZeezichtUitzicht op zee
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineWiFiJacuzziKinderenBabybedje
Advies?