Appartement met één slaapkamer en privézwembad bij Vrsar
Bekijk prijs en boeken
Appartement Lara met zwembad
Dit modern ingerichte appartement met een slaapkamer biedt het perfecte toevluchtsoord voor een ontspannen vakantie in de buurt van de zee, gelegen op slechts 7 km van het pittoreske stadje Vrsar. Het is volledig uitgerust om aan alle behoeften van de gasten te voldoen en biedt comfort, functionaliteit en een gevoel van thuis. De ruimte is zorgvuldig ontworpen om een aangenaam verblijf te garanderen, of je nu met z'n tweeën komt of alleen. Het appartement krijgt een speciale charme door een rijk aanbod aan faciliteiten voor ontspanning en vermaak. Tafelvoetbal en fitnessapparatuur zijn beschikbaar, ideaal voor een actieve vakantie, terwijl het privézwembad verfrissing en volledige privacy biedt tijdens warme dagen. De buitenbarbecue is perfect om te socializen met heerlijke maaltijden in de buitenlucht, en de douche met massagestralen draagt verder bij aan het gevoel van luxe en ontspanning. Dit appartement is een ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar rust, comfort en een kwaliteitsvakantie in de buurt van de kust.
Appartement Lara is gelegen in het kleine stadje Begi in de buurt van Vrsar. In de directe omgeving zijn er beroemde restaurants, het Limkanaal en de historische stad St. Lovreč. In ongeveer 10 minuten met de auto bereikt u de prachtige baaien en stranden van de westkust van Istrië. Vrsar, als centrum van naturisme, biedt haar gasten een rijk aanbod aan toeristische, culturele en historische inhoud.
Begi
1 slaapkamer
4 personen
1 badkamer
75 m2
huisdier toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
StrijkboutStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVKachelAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamer
Buitenshuis
Parkeren - priveBBQ GrillZwembad - privePrive
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineWiFiKinderenHuisdieren toegestaanBabybedjeKinderstoel
Advies?