Breng geweldige vakantiemomenten door midden in de natuur in Villa Noble 2 met een zwembad en een speelkamer in een klein Istrisch stadje Bale!
Bekijk prijs en boeken
Elegante Villa Noble 2 in het westen van Istrië
Geef je vakantie een geweldige touch door te verblijven in de moderne villa Noble 2 in een rustig klein stadje Bale in de buurt van Pula! De elegante villa biedt een uitstekend toevluchtsoord met alle comfort van een huis voor een groep van 6 personen. Villa Noble 2 strekt zich uit over twee verdiepingen met gemakkelijke toegang tot 3 slaapkamers en ze hebben allemaal een ensuite badkamer. Het elegante keukenontwerp nodigt je uit om een heerlijke maaltijd te bereiden en deze te serveren aan een grote eettafel. De villa biedt een open ruimte concept wat betekent dat je snel naar de woonkamer kunt gaan om even te ontspannen. Open de glazen deur van de keuken, stap naar buiten naar de patio en maak een keuze tussen ochtendkoffie op het terras of een snelle duik in het zwembad. Het zorgvuldig onderhouden gazon en de volledig omheinde tuin bieden comfort en privacy voor jouw plezier. Neem je tijd en ontspan op het zonneterras of zoek verkoeling in de speelkamer met biljart of dart, aan jou de keuze. Het bovenste terras is gewoon geweldig, en hier is een hint, het uitzicht is spectaculair vanaf daar. Het pittoreske stadje Bale, waar Villa Noble 2 ligt, ligt op slechts 7 km van het strand als je een duik wilt nemen in de Adriatische zee. De buurt biedt verschillende restaurants waar je de traditionele Istrische keuken kunt proeven of een sightseeingtour door de stad kunt maken. De dichtstbijzijnde luchthaven Pula ligt op 27 km afstand en de Kroatisch - Sloveense grensovergang ligt op ongeveer anderhalf uur rijden van de villa.
De stad Bale, gelegen op een hoogte van 140 meter boven de zeespiegel, ligt op het kruispunt van wegen die leiden naar Rovinj, Pula en Triëst, op slechts 5 kilometer van de zee. De stad zelf ontwikkelde zich rond het middeleeuwse kasteel van de families Soardo en Bembo in de 15e eeuw en wordt in de vroegste geschreven documenten genoemd als de Romeinse nederzetting Castrum Vallis. Het Bembo-paleis is onlangs volledig gerestaureerd, vlakbij bevindt zich een mooi voorbeeld van een stadsloggia, terwijl het stadscentrum onder bescherming staat.
Bale
3 slaapkamers
6 personen
3 badkamers
325 m2
huisdier niet toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
IronStrijkplankBeddengoed aanwezigKabel/Satelliet TVSpelcomputerStereoKachelAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerAparte WCCentrale verwarmingBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamerVerwarming
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonBBQ GrillZwembad - privePrive
Ligging
Uitzicht op zee
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatEspressomachineVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineDrogerPooltafelWiFiKinderenBabybedjeKinderstoelBiljart
Advies?