De villa heeft 280 m2, en de capaciteit is 8+4. De villa heeft veel voorzieningen die nodig zijn voor een kwaliteitsvakantie, zoals een buitenzwembad, een bubbelbad, een zonneterras met ligstoelen, een eethoek en een barbecue. Op de begane grond is er een woonkamer met een volledig uitgeruste keuken, terwijl er op de eerste verdieping 4 slaapkamers zijn, elk met airconditioning, tv en eigen badkamer. Ontbijt is bij de prijs inbegrepen.
Bekijk prijs en boeken
Luxe villa Blue Sky, privé zwembad, ontbijt
Luxe villa met een prachtig uitzicht op de Dalmatische eilanden en de stad Split. De villa heeft 280 m2, en de capaciteit is 8+4. Het heeft een privé buitenzwembad, een bubbelbad, een zonneterras met ligstoelen, een eethoek buiten en een barbecue. Het strekt zich uit over drie verdiepingen, waarvan er twee beschikbaar zijn voor de gasten. Op de begane grond is er een woonkamer met airconditioning, een volledig uitgeruste keuken en een eetkamer. Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers, elk met airconditioning, tv en eigen badkamer. De villa heeft een eigen parkeerplaats voor 3 auto's. Het ontbijt is inbegrepen in de prijs, enkele van de voedingsmiddelen die inbegrepen zijn: eieren, worstjes, croissants, gebak, 3 soorten ontbijtgranen, koffie, thee enzovoort, in overleg is het mogelijk om een glutenvrij en vegetarisch ontbijt te serveren. Als je geïnteresseerd bent in een boottocht, regel dit dan rechtstreeks met de eigenaar van de villa, die de tocht voor je zal organiseren met een exclusieve korting van 15%. De verblijfsbelasting wordt betaald bij aankomst. Er wordt een borg gevraagd in contanten (EUR 500,00) bij aankomst, dit bedrag krijg je terug bij vertrek, mits alles in orde was (geen schade). Object ID: ctpo413
Genieten van de zee en de stranden is de belangrijkste factor in het toeristische aanbod aan de Kroatische Adriatische Zee, en dat heeft Podstrana zeker! Op slechts 10 km van Podstrana ligt de stad Split. Split is een stad die is ontstaan uit het paleis van de Romeinse keizer Diocletianus, een van de best bewaarde en indrukwekkendste gebouwen uit de Romeinse tijd in Europa, waar vandaag de dag nog steeds mensen wonen! Daarom staat het natuurlijk op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Split kan je alles bieden, van cultureel erfgoed, nachtleven, winkelen, toprestaurants, sport tot verschillende evenementen zoals concerten en toneelstukken. Neem voor meer informatie en hulp bij het plannen van je vakantie gerust contact met ons op.
Podstrana
4 slaapkamers
8 personen
4 badkamers
280 m2
huisdier toegestaan
Boek direct deze villa
Aantal personen
wissen
Legenda
beschikbaar
selectie
Prijsopgave
Aankomstdatum
Check-in
Vertrekdatum
Check-out
Huurprijs
Reserveringskosten
Totaal te betalen
Aanbetaling (30%)
Restantbetaling

Fijn als u bij ons boekt! Hans & Selma
Binnenshuis
IronStrijkplankBeddengoed aanwezigAirconditioningDoucheHanddoekenHaardrogerBadkamerToiletSlaapkamerWoonkamerZitgedeelteEetkamerVerwarming
Buitenshuis
Parkeren - priveBalkonBBQ GrillZwembad - privePriveBuiten eetgedeelte
Ligging
Uitzicht op zee
Keuken
OvenMagnetronKoffiezetapparaatVaatwasserKoelkastVriezerVentilator / afzuigkapBroodroosterWaterkokerKeukengerei aanwezig
Apparatuur en overige
WasmachineDrogerWiFiKinderenHuisdieren toegestaanBabybedjeKinderstoel
2024
Nice house in a quiet area with amazing views. Very lovely terrace and pool area. A little minus that the pool was not heated. Very nice that all bedrooms have separate bathrooms.
2024
The views were stunning and the place was extremely clean and well stocked. It had everything we needed and more. The hosts were also extremely responsive and sweet - love that it came with a home cooked breakfast!
2024
We had the most amazing, memorable stay here in Croatia! We were so impressed with our hosts and they couldn’t do enough for my bridal party! Highly highly recommend and will be back here again!
Advies?